logo
Çağrı Merkezi;
0212 541 02 12
Bize Yazın;
cepmobil@gmail.com

Hakkımızda


1985 yılında çıraklıkla başlayan iş hayatı tecrübemiz yıllar içerisinde yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirerek yenilik ve istihdam katarak 30 senedir sektördeki hizmetimizi aralıksız sürdürmekteyiz yenilikleri takip ederek en iyi hizmeti verme gayreti içindeyiz. Teknik olarak kendimizi her zaman geliştirmenin yanında etik kurallara uyarak hizmet vermeyi ilke edindik.

1992 yılında eminönde telsiz, telefon, fax cihazları tamiri ile başlayan servis hizmetini daha sonra gsm, tablet, laptop cihazları ile devam ettik.

Sektördeki birçok firmalara teknik destek sagladık yeni hedefimiz revolution tarzı servis hizmeti yapılan işlerin en kısa sürede hatasız olarak test edilip onarılarak müşterilerimize sunmak her zaman taktir alarak bu sektördeki yerimizi en üst seviyede koruyarak yolumaza devam etmektir.

Farklı olmak hizmetteki kaliteyi artırmak ve müşteriyi daha fazla memnun etmektir teknolojik devrim yasadığımız bu günlerde bunları dikkate alarak bizlerde en iyi hizmeti vermeye özen gösterecegiz.